Професійний переклад текстів. Послуги перекладу присяжного

Номер оголошення 466572

Опис

У сучасному світі дуже висока потреба у грамотному перекладі документів і ділових паперів, професійному перекладі текстів. Пропонуємо послуги присяжного перекладу документів і професійний переклад текстів будь-якої складності на німецьку, українську, російську мови. Наші переклади визнаються всіма відомствами на території Німеччини і країн пострадянського простору. Переклад офіційних документів і ділових паперів, супровід, допомога у визнанні дипломів для навчання і роботи за кордоном.

Звернувшись до нас ви зможете бути впевненими у швидкому і якісному перекладі, виконаному вручну. Всі переклади, перед наданням замовнику, піддаються багаторазовій вичитування і перевірці та виконуються по ISO-норм. Швидке виконання переказів без шкоди якості, оперативна доставка виконаних перекладів поштової та кур'єрської службою в будь-яку країну. Гнучка цінова політика. Розцінки залежать від складності наданого матеріалу та терміновості виконання. Ціна і терміни попередньо обговорюються з замовником.

Всі деталі можна обговорити: Skype: malexandra80; WhatsApp/Viber/Telegram: +4915774573736; Е-Mail: reitz.krasko@gmail.com. Звертайтеся. Завжди готові професійно виконати послуги усного та письмового перекладу.

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Кому? Оголошення Одеси та Одеської області | Додати оголошення безкоштовно! в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Кому? Оголошення Одеси та Одеської області | Додати оголошення безкоштовно!